niedziela, 9 grudnia 2012

4 dni grudniownika

Witajcie! Wiem, że dawno mnie nie było. Miałam kilka ważnych spraw do załatwienia, a poza tym jeden komputer... Chciałam podzielić się z Wami kilkoma stronami z mojego grudniownika. Jest to mój pierwszy taki zeszyt grudniowy, więc nie mam jeszcze takiej wprawy. Starałam się jednak, żeby było ciekawie.Drugiego dnia grudnia byliśmy w Parku dla zwierząt w Ueckermunde. Stąd właśnie taki wpis. Malutkie zdjęcia włożyłam do "okienku" na zdjęcia ze starego albumu. Pod  spodem opis.


Z drugiej strony "okienka" ze zdjęciami jest również bilet wstępu:


Trzeci dzień poświęciłam liście rzeczy, które zamierzam jeszcze zrobić:


W kopercie obowiązkowo znalazł się również oryginalny list do Mikołaja pisany przez Kubusia


Czwarty dzień to przepis na ciasteczka. Zrobiliśmy ciastka juz wcześniej, ale chciałam zachować sobie przepis, gdyż w tym roku to były moje pierwsze ciasteczka świąteczne.
Niestety nie udało mi się prowadzić mojego grudniownika na bieżąco dzień po dniu, jednak robię notatki, co się działo lub co będzie zamieszczone. Z tego względu mam teraz kilkudniowe opóźnienie. Mam jednak pomysł, muszę jeszcze wydrukować zdjęcia i powklejać i będzie ;) Wkrótce znowu pokażę Wam nowe strony. Cierpliwości ;)

Pozdrawiam.

girlsa

1 komentarz:

  1. Świetny albumik.Uwielbiam takie bogate wnętrza z bilecikami,zdjęciami i mnóstwem przepisów.Sama takie robię.Fajne wykorzystanie okienka.
    Dziekuję za udział w candy i pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń