poniedziałek, 17 września 2012

Pierwszy wpis ;]

Właśnie zakładam swojego pierwszego bloga ;] Postanowiłam to zrobić z kilku względów. Po pierwsze,  od  niedawna zakochałam się w scrapbookingu. Szczerze mówiąc to robiłam coś pokrewnego - Kronikę rodzinną, wielki album, gdzie wklejam wszystkie zdjęcia, opisuję sytuacje od czasu ślubu, narodzin pierwszego dziecka - do dzisiaj. Znajdują się wszystkie ważniejsze i mniej ważne wydarzenia z życia naszej rodzinki. Od czasu, kiedy natknęłam się gdzieś w internecie na jakiś Loyout wiedziałam, że TO JEST TO! Tego szukałam! 

Dwa miesiące zbierałam sobie wszystkie materiały i narzędzia i postanowiłam wziąć udział w wyzwaniu na Art-Piaskownicy i wykonałam swój pierwszy LO :) Niestety zamieściłam go na Facebooku, bo nie miałam swojego bloga. To przyspieszyło decyzje o założeniu bloga, bo wszystkie inne dziewczyny "z konkurencji"  takowe mają.

A tu moja praca do mapki Art-Piaskownicy
Bloga tego również chciałabym prowadzić dlatego,że byłaby to dla mnie motywacja do robienia czegoś, co lubię,  do kontaktu z ludźmi, do samorealizacji, do spędzania wolnych tak, jak lubię, jest to dla mnie frajda i sposób na relaks.
Może te pierwsze zdjęcia i prace nie będą perfekcyjne, wybaczcie, ale od czegoś trzeba zacząć. Dużo sobie podglądam Waszych scrapów i innych prac i mam nadzieję, że z czasem i moje będą takie ;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz