czwartek, 11 października 2012

Cenny - Wyzwanie fotograficzne dzień 4.

Dziś trwa czwarty dzień Wyzwania fotograficznego u Uli na blogu Sen Mai. Dzisiaj na wokandzie "Cenny" czyli co dla nas jest naprawdę ważne. Moja interpretacja to wspomnienia. Mnie kojarzą się ze zdjęciami. Gdyby mi się zniszczyły w jakiś sposób, strasznie bym nad tym ubolewała. To przecież kawał naszego życia! Wspomnienia, to kim byliśmy wcześniej, jak wyglądaliśmy, jak się ubieraliśmy, z kim spotykaliśmy... Są to zatrzymane chwile, które nigdy nie wrócą. 


Moje zdjęcie do wyzwania również takie sentymentalne.

Co tu dużo pisać? Chyba nie trzeba nic dodawać. 

Przy okazji chcę podziękować wszystkim zaglądającym do mnie osobom, bardzo mi miło, że jesteście! Zapraszam do odwiedzenia innych moich postów ;)

12 komentarzy:

 1. zatracam sie we wspomnianiach widzac takie cuda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. witaj w klubie fotoholiczek...
  co do utraty zdjęć, to przeżyłam taką jedną straszną tragedię... Ale wierzę, że uda mi się je odzyskać jak tylko technika pójdzie bardziej do przodu... otóż chol...y dysk twardy ze zdjęciami z całego roku 2008, zdechł i za chiny nie chce odżyć. Po kilkunastych konsultacjach z odpowiednimi "panami informatykami", powiedzieli tylko: CZEKAć....
  więc czekam i mam nadzieję, że się kiedyś doczekam...
  Pozdrawiam ciepło =)

  OdpowiedzUsuń
 3. Składam kondolencje, tyle zdjęć... Mi się kiedyś też to zdarzyło, jednak nie w takim rozmiarze. Kilka miesięcy temu wykupiłam na Grouponie groupon , gdzie miałam możliwość wywołać 200 zdjęć za 61 zł z przesyłką. Świetna promocja, więc wywołałam zdjęcia z kilku lat. Mam tę promocję do końca października, więc znowu będę miała dylemat, które zdjęcia wybrać. Nie ma to jednak jak album, albo właśnie scrapy, jakiś namacalny sposób kolekcjonowania zdjęć.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo melancholijne to zdjęcie.

  OdpowiedzUsuń
 5. wspomnienia, stare fotografie, ulotne chwile...cenne, czasem bezcenne...
  bardzo nostalgiczne zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też uwielbiam oglądać stare zdjęcia, do tego pyszna herbatka... Niestety w erze cyfrówek zdjęcia coraz częściej pozostają w pamięci komputera i nie trafiają do albumów, a szkoda...

  OdpowiedzUsuń
 7. oj tak...wspomnienia są bardzo cenne, są nieodłączną częścią naszego życia.

  OdpowiedzUsuń