środa, 10 października 2012

Nowe ubranko bloga

Witam! Być może osoby, które mnie odwiedziły już wcześniej i weszły teraz ponownie doznały małego szoku czy trafiły we właściwe miejsce albo mogą pomyśleć przy wejściu ze .będą zastanawiały czy blog nie wyglądał inaczej.
 Tak, macie rację. Jesteście nadal u mnie. Postanowiłam jednak trochę namieszać i zmienić co nieco wygląd wnętrza, wytapetować, żeby było jaśniej i przytulniej. Jak Wam się podoba? Ja chyba w tym "ubranku" czuję się lepiej.

Kiedy zakładałam swojego bloga "ubrałam" go w podstawową koszulkę, jednak postanowiłam trochę pozmieniać. Planuję jeszcze kilka drobnych zmian,w końcu dopiero się tu uczę obsługi ;) No co? Rozwijam się w tym świecie blogowym i zdobywam doświadczenie. Skoro przychodzą do mnie goście, to niech będzie porządek ;) Proszę się rozgościć. Zapraszam.

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi i rady  dotyczące swojego bloga. Jeśli macie ochotę napiszcie co myślicie o tych zmianach czy może wcześniej było lepiej a może według Was warto coś jeszcze ulepszyć, zmienić lub dodać? 

Dziękuję i pozdrawiam 

girlsa ;)


5 komentarzy:

 1. fajnie :)tylko mała uwaga - etykiety słabo widać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. i mi się rozjezdza, za duza szerokość ustawiona, ale to też zalezy od monitora

  OdpowiedzUsuń
 3. Tada! Etykiety już poprawiłam, nie wiem czy lepiej widać czy chodzi o małą czcionkę? Jej niestety chyba nie mogę zmienić na większą. A jeśli chodzi o szerokość to nie wiem jaka powinna być optymalna, bo ja sobie sama reguluję na monitorze. Ale spróbuję zmniejszyć. Bardzo dziękuję za uwagi ;) Proszę o więcej. Wszystkie przyjmuję na klatę ;P

  OdpowiedzUsuń
 4. witam , a mogłabys powiedziec jak zmienilas "ubranko " w taka tapete ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Informacji chętnie udzielę mailowo ;]

  OdpowiedzUsuń