niedziela, 14 października 2012

Ulubione w weekend - Wyzwania fotograficznego dzień siódmy

Co ja lubię w weekend? O Matko! Tak dużo rzeczy lubię w weekend, a może chciałabym zrobić... Przede wszystkim mieć święty spokój. Chciałabym móc poczytać książkę, posiedzieć przy komputerze, poczytać dokładnie co u innych blogowiczek... nic nie robić. I do tego właśnie nawiązuje moje zdjęcie dzisiejszego - ostatniego - dnia wyzwania fotograficznego z blogu Sen Mai.
 Moje zdjęcie to to, co lubię robić w weekend: siedzieć w dresach, nadrabiać zaległości w serialach, nie musieć się malować, nie musieć gdzieś gonić a wyluzować się i trochę odpocząć. Fakt, nie zawsze tak jest, bo jednak dwójka dzieci, obowiązki domowe do czegoś zobowiązują... ale to właśnie lubię w weekend :)Tym samym podsumowując tydzień: bardzo mi się podobała ta zabawa i pomysł. Poznałam fajne osoby, miałam okazję zobaczyć sporo nowych pomysłów, blogów, zdjęć z innej perspektywy, no i przede wszystkim świetnie się bawiłam. Każdego dnia czekałam na kolejne fotki, chciałam zobaczyć jak widzą dany temat inne osoby. 
Dziękuję tym samym i pozdrawiam serdecznie.

7 komentarzy:

 1. tez poznałam nowe osoby, do których bede stałym zagladaczem :)min u ciebie :) a weekend iscie sielski :)

  OdpowiedzUsuń
 2. hehe, dzięki ila a weekend chyba iście szatański. Weekendy są dla mnie ciężkie, bo ledwo nadążam za urwisami, ale mam ze dwie godzinki dla siebie, kiedy śpią ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. haha, i bardzo dobrze, życzę Ci jak najwięcej czasu na takie przyjemne leniuchowanie!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Mam nadzieję, że z czasem będzie tego czasu coraz więcej ;)

   Usuń
 4. świetna fotka :)jakim aparatem robisz zdjęcia ?

  OdpowiedzUsuń
 5. I ja dziękuję! A fotka... ja też to lubię :D

  OdpowiedzUsuń
 6. O, ja też tak lubię.
  Wysyłam dziecko z tatusiem na rower, hulajnogę, plac zabaw... i mam urlop ;)

  OdpowiedzUsuń